KsiążkiNewsletterKsiążkiPOLECAMY |
Psychologia nauczania, czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia, zarządzać grupami i występować przed publicznością
Mówca sprzedaje siebie, niestety tak właśnie jest i jeśli nie jest się przekonującym to nie podołamy. Publikacja to znakomita baza wiedzy, dzięki której możemy wypracować techniki, z czasem przyjdzie swoboda, a potem to już prosta droga do sukcesu.
Jak zawsze ciekawie i na wysokim merytorycznym poziomie. Od Succes and change Grzesiak pisze same dobre poradniki.
Ta książka jest dziwna. Konkretnie: dziwne są podstawy filozoficzne i antropologiczne autora. W moim odczuciu to nie jest książka o nauczaniu, tylko o sprzedawaniu i manipulacji. Zawiera kilka pomocnych wskazówek, ale ze względu na przedziwną filozofię ja mówię jej: NIE. Dlaczego? Dla mnie kurs i szkolenie to spotkanie trenera z klientami na zasadach partnerstwa i profesjonalnej współpracy. Trener jest trenerem przede wszystkim z uwagi na swoją wiedzę ekspercką. Po lekturze "Psychologii nauczania" p. Grzesiaka nie dowiedziałam się, jak przekazywać ekspercką wiedzę (i nie wiem nadal, czego uczy ten pan na swoich szkoleniach), ale poznałam pojęcia z psychologicznej nowomowy: "budowanie raportu", "instalowanie" czegoś w uczestnikach, nazywanie kogoś "demo". Mnie osobiście to odrzuca i nie chcę tego typu szkoleń.
#Zaczytani2022 , G01022218855
|
Twoje narzędziaZakupy i usługiOferty pracyPodaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę. |
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy |
Copyright © Kasat Sp. z o.o.